IA divizionas, dėl dviejų kelialapių tarp elito kovoja 4-rios komandos. Jei japonai dabar žaisdami su slovėnais dar pasiims taškų, tai net 5-kios komandos prieš paskutinį turą turės vilčių patekti į dvejetą. Abi ekipos čia turi po dvi pergales ir vieną pralaimėjimą, tačiau vengrai atrodo labai blankiai. Pernai tarp elito nieko nenuveikė, jaunimas sunkiai tobulėja, tad dauguma komandos žaidėjų veteranai, legionierių taip pat ekipa neturi daug, dauguma rungtyniauja Vengrijos klubuose. Italai rungtyniauja namie, palaikymas didelis ir motyvuoja ekipą. Turi gerą sudėtį, paskutiniame mače su slovėnais turėjo susikūrę nemažai gerų progų, deja, nepavyko išnaudoti. Šiandien lemiamas mūšis, kadangi jeigu slovėnai laimi per pagrindinį laiką, o italai pralaimi per pagrindinį laiką. Italai praranda visas viltis kilti aukščiau.
- Balsų: 0
Komentarai (2)