Lygiąsias bandau retai, bet kada bandau dažnai pataikau. Šiandien Londono derbis, abiem svarbios rungtynės, tad abi kaposis iki paskutiniųjų (Totte dėl top 4 kovoja, o Gunneriai žinoma dar yra kovoje dėl titulo). Ange žaidžia gražų, atakuojantį futbolą, bet palieka skylių gynyboje, kurias Arsenalas baus, bet ir pats Totte muš bankes. Tikiuosi kažko panašaus kaip ir pirmame jų susitikime Emiratuose, kur varžybos baigėsi rezultatu 2:2, abi ekipos turėjo vienodai smūgių (13), 6-5 į vartų plotą. Manau ir vėl bus lygus grajus
- Balsų: 3
Komentarai (5)