Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/07/16 13:10 bet title over 20 (over 20) @-118 6/10
 

Vokietija. Susitinka kadaise nr1 ATP Ferrero prieš jauną ambicingą Del Bonis. Tarp šių žaidėjų 10m skirtumas. Patirtis Ferrero, o jaunatviškas entuziezmas Del Bonis pusėj. Ferrero kelias Vokietijoj buvo toks: Granollers 6-4 6-3. Youhzny 6-7 6-2 6-2. Knittel 6-2 6-4. Na turiu pripažint, ne pat lengviausias, todėl šioje kovoje tikrai manau, kad jis yra favoritas. Del Bonis dalyvavo ir šio turnyro atrankoje, kur tą patį Knittel suvarė dar labiau 6-2 6-0. O jau pagrindiniame turnyre nugalėjo Florian M. 6-2 6-3, noprs Florian ir žaidė namuose, bei buvo laikomu aiškiu lyderiu (už del bonis buvo 4.28 kof). Poto įveikė Stakhovky 6-4 6-3. Bei Cervanek 6-1 6-2 (Iš šio mačo pavyko pasipelnyt ;]) Kolkas abu varžovai visusnugalėjo gana lengvai, neskaitant Ferrero pralaimėto seto. Bet šiandien niekaip nematau lengvų runtynių. Del Bonis toks ambicingas ir talentingas, kad jau gali ir laimėt savo pirmąjį rimtesnį turnyrą. Manau bus 3 setai, o kas laimės spręsis 3 seto time breake ;]
Sėkmės

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

MartizZ

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 85.53
  • ROI 9.36%
  • W% 65.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 124
  • Unitų atspėta: 1027.53
  • W-L-T : 78-42-4
  • Vid. unitų skaičius: 7.60
  • Unitų spėta: 942.00
  • Vid. koeficientas: -140
 

Unitų pokytis

10094888276702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (16)

  • Sveikinu, kas emet pliusine. O kas emet pergale linkiu sekmes!😁
    as geriau paimsiu Young Boys - Basel over negu Merwe 😁
  • Nestatysit už Izak van der Merwe? 2.25kof. O Salamanca, tai net su Massu vargo.
  • Nu va. Ir overis suėjo ;] Tik dar palauksiu rungtynių pabaigos, kad galutinį rezultatą įrašyt galėčiau.
  • Nu pliusine tai turim +7.5 😁
  • Gali net over nesueit 😁 nes del bonis tikrai zymiai geriau atrodo uz ferrera
  • Ką ten Wawrinka sakei apie Ferrero lengvą pergalę? 😄
  • Nepanasu, kad lengvute 😄
  • Ooo Wawrinka!😁 nu dw kekvieno seto reza atspek dar 😄
  • Lengvute Ferero pergale
  • Kaip jum Ciric - Gicquel overis?😁
  • Na fererro maciau pats kaip zaidzia,tik va del jaunuolio klausimas,palei popieriu kalbet galiu,dangush taip teigi nes matei zaidima,ar palei popieriu?
  • Jo jo,nebus taip lengva,nors neblogai jam sekasi,bet ferrero irgi neblogai atrodo ir priesininkai jo siek tiek stipresni.as ir galvoju apie pliusine.
  • Lengvai turetu laimet Ferrero
  • Idomi dvikova, as paemiau +4.5
  • Nu zinai.. Su Ferrero bus ne taip lengva, kaip su tais, kuriuos nugalejo.
  • Del Bonis pergale cia tik , vyrukas nesutiko cia apskritai dar lygaus priesininko