Vokietija. Susitinka kadaise nr1 ATP Ferrero prieš jauną ambicingą Del Bonis. Tarp šių žaidėjų 10m skirtumas. Patirtis Ferrero, o jaunatviškas entuziezmas Del Bonis pusėj. Ferrero kelias Vokietijoj buvo toks: Granollers 6-4 6-3. Youhzny 6-7 6-2 6-2. Knittel 6-2 6-4. Na turiu pripažint, ne pat lengviausias, todėl šioje kovoje tikrai manau, kad jis yra favoritas. Del Bonis dalyvavo ir šio turnyro atrankoje, kur tą patį Knittel suvarė dar labiau 6-2 6-0. O jau pagrindiniame turnyre nugalėjo Florian M. 6-2 6-3, noprs Florian ir žaidė namuose, bei buvo laikomu aiškiu lyderiu (už del bonis buvo 4.28 kof). Poto įveikė Stakhovky 6-4 6-3. Bei Cervanek 6-1 6-2 (Iš šio mačo pavyko pasipelnyt ;]) Kolkas abu varžovai visusnugalėjo gana lengvai, neskaitant Ferrero pralaimėto seto. Bet šiandien niekaip nematau lengvų runtynių. Del Bonis toks ambicingas ir talentingas, kad jau gali ir laimėt savo pirmąjį rimtesnį turnyrą. Manau bus 3 setai, o kas laimės spręsis 3 seto time breake ;]
Sėkmės
- Balsų: 0
as geriau paimsiu Young Boys - Basel over negu Merwe 😁