Islandai....vakar rungtynių gale prisirinko baudos minučių ir per pusantros minutės prasileido tris įvarčius, su UAE taip pat per 30s prasileido 2 įvarčius, kas apmalšino visas viltis. Tad dabar liko ekipai paskutiniai du mačai, jog išsilaikytų divizione ir sąlyginai silpniausi varžovai. Nors islandai ir pralaimi dideliais skirtumais, tačiau ekipos žaidimas gerėja kiekvienose varžybose. Žiūrint iš statistikos pusės, varžybos klostosi ganėtinai apylygiai, bet baudos minutės ir prasileisti įvarčiai juos skandina. Australai vakar prisidarė galvos skausmą su Izraeliu ir dabar privalo pasiimti pergalę, jog išliktų lygoje. Su stipriausiomis diviziono komandomis žaidė apylygiai, vakar turėjo pranašumą, bet rungtynių pabaigoje viską išvaistė. Bendrai paėmus didelio skirtumo tarp rinktinių nėra ir čia mano akimis turėtų būti atakakli dvikova.
- Balsų: 1
Komentarai (0)