Nepatiko, kaip "Mavericks" atrodė pirmose rungtynėse. Sunku būtų tikėtis, kad ir vėl pamatysime kažką panašaus, kaip 8 taškus per kėlinį, tačiau "Mavs" labai reikia pagalbinių žaidėjų įsitraukimo. Luka su Irvingu dviese neištrauks, o pagalbiniai žaidėjai atrodė kiek išsigandę. "Clippers" tuo tarpu turi itin gilią sudėtį ir iššauti gali vis kitas žaidėjas. Pirmose rungtynėse solidžiai atrodė komandos lyderiai ir tikiu, kad gali pasiimti antrą pergalę net ir be Kawhi Leonard.
- Balsų: 2
Komentarai (0)