Šiaurės Amerika, CONCACAF Čempionų lyga. Neradau tarp pasirinkimų, tad paspaudžiau MLS. Svarbus turnyras, pirmame mače Inter Miami nusileido 2-1, todėl būtina čia laimėti minimaliai, kad bent pratęsimą temptų. Tiesa, pirmame grajuje nerungtyniavo Messi, be jo Inter Miami yra nieko verti. Net ir be argentiniečio Miami pirmamo 1:0, bet 65 min. jie gavo raudoną, ko pasekoje Meksikos komanda įmušė 69 ir 89 min. Dabar grįžta geriausias visų laikų futbolininkas, visi pagrindiniai sveiki, bet svarbiausia yra, kad Leo bus piktas. O visi žinom, kas būna kai jį sunervuoja. Po pirmų rungtynių Messi susipyko su varžovų treneriu, o varžovų trenerio asistentas pavadino jį dwarf - nykštuku. Dėl tokios nepagarbos Leo pamokys juos, o ir žinom kaip Messi žaidžia taurėse, kur praeitą sezoną atvykęs laimėjo Leagues Cup, kur Leo mušė ir asistavo kiekvienam grajuje. Laukia įdomios rungtynės, einu su JAV ekipa
- Balsų: 0
Komentarai (1)