Kanada sugebejo laimet dvi rungtynes pries tokius krepsinio \"gigantus\" kaip Koreja ir Egiptas. Pavyko sukovot ir su nestabiliai zaidzianciais Kroatais, taciau smagiai gavo i kupra nuo Lietuviu, amerikonu ir Serbijos ekipu. Turi komanda bent 3-4 neblogus zaidejus, taciau ties tuom ir baigiasi.
Latviam netiketai prastas turnyras. Per daug zaidimas statomas ant tritaskiu, per daug laisves turi auksinis berniukas Bertanis, kuris dazniausiai minusas nei nauda komandai, bet kaip ten bebutu, komanda vos ne kiekvienose rungtynese parodydavo, kad zaisti gali, taciau labai jau gilioje dobeje buve ir nebeisikapte arba (kaip pries rusus) krenta i tokia duobe, kad pralaimi rungtynes, kuriose galejo ir turejo laimet.
Komandu statistiniai rodikliai vos ne visur identiski ir panasus, taciau latviam zaidziant namuose nori nenori bent kazkoks stimulas turetu buti zaisti del pergales, galbut ir lyderiai bus daugiau laiko aikstei nei tarkim priesininku, kurie manau duos daugiau maziau visiem pazaisti.
Statymas toks labiau i tapeta ar koki dubli su standartine suma. Visgi viska statau ant to, kad latviai labiau motivuoti, daugiau potencialo turintis (visgi europoje buvo treti) ir zaidziantis namuose ims pergale prie savu ziurovu.
- Balsų: 0
Komentarai (2)