Komandos nors ir nedaug musancios , bet ginyboi dar blogiau. O ypac namu ekipa . Kuri viska pralaimi pastaruoju metu ir visos paskutines rungtynes overintos 2.5. Manau siandien stengsis Botev nutraukti nelaimetu rungtyniu serija nuo Lapkricio ,nes Hebar irgi ten ne stebuklas pastaruoju metu , bet Hebar turi daugiau , nei 1 ivarcio vidurki isvykoi , o Botev ginyba zinant , tai gali ir pora praleist.
- Balsų: 0
Komentarai (0)