Na, Clipperiu komanda dabar jau galima sakyti bus pilnos sudeties, o ir paciame sezono gale jiems pergaliu sakyciau dar vis reikia. Pas Magic irgi galima sakyti netekčių nera, bet bent pastaruoju metu jiems teko zaisti su gan nemazai prastesniu komandu. Siaip manau Clipperiu sudetis vistiek kazkiek yra geresne ir dabar sezono gale, galima kiek labiau pasistengti del pergaliu.
- Balsų: 2
Komentarai (0)