Taigi, mouzai jau sugebejo ne karta atsilaikyti pries OG komanda, tai nemanau, kad kas pasikeis ir dabar. Siaip mouzai turi tokia savotiska sudeti ir ji nera labai jau silpna. Nors tai ir lower bracketas, bet vistiek manau, kad komandos ganetinai panasaus lygio siuo metu, o ir pati fora nera tokia ir maza.
- Balsų: 0
Komentarai (0)