Na, kadangi entity vis kazkaip nesugeba laimeti, tai bent fora gali atlaikyti. Siaip beveik visad kai zaide tarpusavyje sios komandos, entity turejo ne viena ir ne dvi progas nugaleti, bet vis juos tundra sugebedavo apzaisti. Tai tiesiog pr siu komandu lygio, manau, bent jau tada i fora entity taikytis gali.
- Balsų: 0
Komentarai (0)