Anglija gan labai rimtus varzovus pasirinko siame draugisku rungtyniu cikle.Praeita savaite jie zaide su Brazilija,na o siandien laukia taip pat labai rimtas varzovas-Belgija.Anglai su Brazilija visai neblogai ziurejosi,o antrame kelinyje iniciatyva jau buvo ju puseje,bet visgi prasileido keletas pavojingu kontraataku ir vienoje praleido lemiama ivarti.Belgija zaide Airijoje.Macas baigesi 0-0,gan niurokas jis buvo.Belgai galejo ir pralaimeti,bet Airija pirmame kelinyje neimuso 11m baudinio.Tiesa uz belgus nezaide visi pagrindiniai zaidejai.Bet siandien jau bus visai kitas nusiteikimas ir daugiau pagrindo zaideju.Tad nesitiki,kad tokios rinktines ,kaip Anglija ir |Belgija nemus du macus is eiles.Tad statom,kad abi imus ir laimim.Sekmes
- Balsų: 10
Komentarai (0)