Dvi komandos nemusancios pernelyg daug ivarciu , bet sveciai po ziemos pertraukos pradejo musti ivarcius..o namu ekipa irgi zaidziant namie nera pati is geriausiu. Bayreuth namie pirmas laimejo 2-1, tai galvoju , kad turetu buti panasus ir siandien rezultatas i kazkuria puse.
- Balsų: 0
Komentarai (0)