Imperial pirmoji diena Majore buvo sėkminga, mane nustebino savo žaidimu. Iškovojo pergalę prieš #9 Ence, rookie noway padarė 37 killus, pirmą kartą man teko jį stebėti, tai nustebino su savo crosshair placement’u, headshotais. Tikrai mechanics jo stiprūs. Vėliau nusileido po OT prieš Heroic, bet tai irgi top komanda, prieš kurią buvo underdogai, tad pralaimėti nebuvo gėda. Apeks tragiškai pasirodė prieš kitą (silpnesnę) BR ekipą Pain pirmame mače. Antrame įveikė Amkal, bet rusų ekipa šiame lan’e atrodo tragiškai ir gręsia 0:3. Per šiuos du grajus Imperial surinko geresnį ratingą (1.10, o Apeks 1.06 prieš silpnesnius varžovus). Styko, nawwk, CacaNito atrodo visi labai prastai, veteranas jkeam solidus, sense (pasčiausias žaidėjas) traukia su 1.22 ratingu. Pas Brazilus dirba visi, išskyrus Vini turėjo prastą dieną, bet jis su Furia laimėjęs ne vieną turnyrą, top NA žaidėjas. Šiandien neabejoju, jog atsibus BR legenda ir lyderis Felps. Imperial geresnėj formoj, Apeks parodė, kad neparankus jiem BR CS prieš Pain, pagal map pool sprendžiant galimai bus Anubis, o Imperial jau įrodė, kad jame sugeba žaisti ir nukovė Ence.
- Balsų: 1
Komentarai (0)