Pirmas macas Portugalijoje baigesi 2-2.Jei bendrai ziuret i maca,tai pradzio Rangers imuso kiek netiketa ivarti ir po jo Benfika pasimete,bet i kelinio pabaiga atsigavo.Na o antrame kelinyje jau Benfika spaude,bet visgi skotai atsilaike.Siandien cia tikrai gan sunku bus isspresti nugaletoja.Rangers namuose manau bus aktyvesni prie savu fanatisku ziurovu,bet visgi manau,kad Benfikos klase siek tiek aukstesne ir cia i ketvirtfinali zengs Portugalijo skomanda.Sekmes
- Balsų: 3
Komentarai (0)