Pirmą legą sužaidė komandos lygiom, Napoli pirmą pusę streikavo ir neatliko nei vieno smūgio, antroje pusėje šiek tiek puolimas atsigavo, bet bendrai vis tiek nepermušė tokio totalo, bet nieko keisto, nes pirmose rungtynėse abi komandos gana atsargiai žaidė. Čia laukia visai kitas futbolas. Abi komandos bandys išeiti į kitą etapą, prasileidus vienai įvartį smūgių bus galima tikėtis dar daugiau. Jeigu atsitiks taip, jog bus pratęsimas, toks totalas lengvai turėtų praeiti. Galima tikėtis čia nemažai ir tolimesnių "pabandymų" smūgių.
- Balsų: 6
Komentarai (3)