Nu nzn, manau bent vienas is ju, tikrai turetu suzaisti prastesnes varzybas. Echodas labai daznai kazkur dingsta pries zalgiri, o Birutis panasu, kad dabar kazkiek prarado savaja forma. Tai einu su paprasta ideja, kad vienas is ju netures geru varzybu ir taip fora liks nepramesta.
- Balsų: 2
Komentarai (0)