Nors ir bus sugrįžę kai kurie žaidėjai pas Milaną, manau jie bus išsimušę iš vėžių. Neaišku kokio lygio kokybės treniruotes jie turėjo, vis tiek nėra lengva įeit tiem visiem grįžusiem žaidėjam į ritmą vėl po traumų. Svarbios rungtynės abiem komandom, bet kažkaip manau Partizan atvyks geriau nusiteikę ir geriau pasiruošę. Reikia pagaliau pasiimt pergalę išvykoj jiems.
- Balsų: 3
Komentarai (0)