"76ers" žais vėl be Maxey, bet jau padės Lowry, tai nebus visiškai be gynėjų. Vis tik, komanda labai blogoje situacijoje, sunkiai renka pergales, paskutiniai du pralaimėjimai prieš "Grizzlies" ir "Nets". Tikiu, kad "Pelicans" gali sutriuškinti varžovus, kaip kad padarė paskutinėse dvejose rungtynėse, kai +27 laimėjo prieš "Pacers" ir net 41 tašku prieš "Raptors".
- Balsų: 3
Komentarai (0)