Dvi netgi mega rezultatyvios ekipos renkančios vos ne po 4 įvarčius per rungtynes. Tiek puolimas tiek gynyba abiejų ekipų panašaus lygios jeigu taip galima pasakyti ir tik vienintelis minusiukas tai Horta trauma bet ir be jo yra kam mušti. Abidvi ekipos jau pirmajame tarpusavio susitikime įmušė 5 įvarčius ir parodė kad ekipos neveltui demonstruoja tokius rezultatus tad ir dabar manau bus įmušta daug įvarčiu
- Balsų: 5
Komentarai (0)