"Celtics" šiuo metu turi septynių laimėtų rungtynių seriją ir lygoje demonstruoją vieną iš geriausių krepšinių. "Knicks" prieš visų žvaigždžių savaitgalį turėjo problemų, dėl traumos iškrito J. Randle, kuris nežaidžia ir dabar. Debiutines rungtynes su "Knicks" marškinėliais solidžiai sužaidė Bogdanovič, kuris turėtų būti pasiilgęs konkurencingo krepšinio, nes sezono pradžia Detroite nebuvo pati smagiausia. Ir nors "Knicks" rodo atsigavimo ženklus, einu su geresne komanda. Kai "Celtics" komandoje žaidžia visi pagrindiniai krepšininkai ir niekas nėra ilsinamas, ji gali nugalėti bet ką.
- Balsų: 2
Komentarai (0)