Manau Neapoly bus veiksmo šįvakar. Barca paskutiniu metu gynyboj išgyvena ne geriausius laikus, traumos, nemažai vaikiškų klaidų kone kiekvienm grajuj, ko pasekoj prasileidžiama nemažai ir dažnai tik puolimas traukia juos, Napoli apskritai šį sezoną atrodo kaip po gero pachmielo bešvenčiant praeito sezono titulą. Manau abi komandos supranta, kad dabar neblogas šansas kirst vieni kitiems per silpnąsias vietas ir bandyt iškovot ne tik lygiasias, bet ir pergalę. Napoli tiesiog bus gerokai sunkiau kažką pasiekt Barselonoj, galbūt ir naujo trenerio efektas čia sugros, tuo tarpu katalonams gera proga pasinaudot chaosu šeimininkų gretose ir užsitikrint ramesnį gyvenimą atsakomosiose. Manau bus bandymų parizikuot daugiau ir puolimai šiandien nuspręs baigtį
- Balsų: 3
Komentarai (0)