Dvi Norvegu ekipos atrodancios gana blankiai draugiskuose. Siandien zaidziama neautralioi aikstei Ispanijoi. Abi komandos pasibaigusiam sezone zaide 2 kart ir abu kart pelnyta po 4 ivarcius. Visgi draugiskos cia, o iki sezono pradzios dar daugiau, nei menuo. Tai komandos dar turi pakankamai laiko surasti savo zaidima.
- Balsų: 1
Komentarai (0)