WTA Dubaj..tik nesureikšminkim vakarykštes itales pergales prieš russijos topa( trečiame sete iš 40-15 russelka nepasiemus itales padavimo, išsicentravo) ,paprasčiau sakant, paleido graju) ,bet Lučija verta pagarbos- geras fizinis ir psichologinis pasiruošimas, kurio šiandienai neuźteks..dvimdvieju Anastasija, tai solidus perspektyvs projejktas( daug investiciju ir daug vilčiu dedama i šia mergina) ,o iskaitant, kad tokio tipo turnyrai( tukstantinio kalibro) jos stichija) , ir kaip parode pirmas turas, tai čia šioje dvikovoje ,man nugaletoja ,kaip ir aiški)
- Balsų: 3
Komentarai (0)