Alpe adria cup
Geriausia grupes ekipa išvykoje žaidžia prieš viena prasčiausių. Tikrai neblogas rumunijos klubas Timisoara dabar geroje formoje nes pralaimėtoju gruoėje Rumunijoje žaidžia beveik be pralaimėjimu kaip ir Alpe turnyre. Namie ekipa 12 tašku laimėjo tad ir išvykoje manau turi susitvarkyti ypač kai Slovėnijos klubas yra aiskiai silpnesnis ir vienintelis dalykas keliantis kofą yra išvyka ir rumunijos klubu pirmos vietos užsitikrinimas jau seniau, bet manau gerai atrodanti ekipa čia turi žiūrėti rimtai
- Balsų: 11
Komentarai (0)