Danijos lyga vėl grįžta ir viena silpniausių lygos ekipų namie Top 4 ekipa Aarhus. Tai pirmosios rungtynes po pertraukos, bet vien tik po sezono pradžios ir draugišku rungtynių ciklo matyti kad Velje toli gražu nepagerėjo, o Aarhus ir draugiškose rungtynėse žaidė labai neblogai tad ir čia manau ekipa turėtų švęsti pergale
- Balsų: 7
Komentarai (0)