KMT,
Kad Gagicius pas Canaka atsigaus tikrai tikejaus, bet kas vyko Siauliuose buvo fantastinis pasirodymas, tiesiog pasinaudojo Ryto neigalumu sioje vietoj, po geru rungtyniu cia automatiskai nesitikiu kad isvis ka sumes, zinant kiek jegu atidave o ir Zalgirio priekine linija stipresne ir treneriai protingesni neleis siautet. Isvis pries Zalgiri sumest 10 tasku butu kas.
Reiktu atsimint kad cia Gagicius dar tik nuo vasario 6 o ir pats treneris sake nereikia tiketis kad jis zais vel taip pat. Plius pats Gagicius minejo kad jam geriausios rungtynes kai komanda laimi, jei reiks geriau uztvaras darys be tasku jei tik nuo to geriau, aisku cia tik zodziai bet parodo kad komanda ir svarbi.
- Balsų: 7
Komentarai (0)