Šioks toks Madrido derbis. Nors ir traumuoti Realo žaidėjai, bet pakaitiniai įsijungė labai gerai čempionų lygoje. Lunin parodė aukštą klasę stovėdamas vartuose.
Rayo Vallecano, kad ir kaip bežiūrėtum, tai visiškas dugnas. Net namie nepažaidžia. Iš 11 namų rungtynių tik viena pergalė. Praeitas tarpusavio rungtynes žaidžiant pas Realą komandos baigė 0:0, tai atsirevanšuoti turėtų bandyti.
Kandagi Vallecano net namie muša po mažiau nei 1 įvartį, tikiuosi iš Realo sutriuškinimo bent 2 įvarčių skirtumu.
- Balsų: 2
Komentarai (0)