Daug čia ne pribursi, aš tiesiog renkuosi mano galva stipresne komanda. Realas ši sezoną taurėje jau susitvarkė su Barca, manau tą pakartos ir vėl. Komandos branduolys daug metų lieka toks pat, treneris šalia irgi daug metų, nors ir ne buvo visada pagrindinių. Real moka žaisti tokias varžybas, kai nėra serijų, pas juos daug veteranų ir jie išspaudžia maximum. Ši sezoną 3/1 Madrido naudai, pranašumą dengė du kartus, manau pajėgus pakartoti ir šiandien, plius jie žaidė anksčiau, tai daugiau ilsėjosi.
- Balsų: 13
Komentarai (0)