KOI kol kas palieka geresnį įspūdį nei fnatic. Pastaruosius gana sunku vertint, nes labai nestabiliai žaidžia. Fnatic pakeitė kai kuriuos žaidėjus, atvyko du jauni, nedaug patirties tier 1 scenoj turintys rifleriai. Bent palyginus su praeitu rosteriu atrodo prasčiau. Šiandien fnatic po comebacko laimėjo prieš Amkal, galėjo lengvai ir pralaimėt, ten neatrodė labai gerai. Patys KOI žaidžia neblogai ir po vakarykštės pergalės prieš 3DMAX, šiandien nugalėjo ir kitą neblogą komanda 9pandas.
- Balsų: 1
Komentarai (0)