Na Federeris rimtai nusiteikęs šiame turnyre. Lengvai nugalėjo išsišokėlį Mannarino, kuris neblogai atrodė ant žolės, bei nugalėjo Kukushkin. Nalbandian gana sunkiai nugalėjo Haider maurer, Londone pralaimėta Verdasc\'ui. Nerodo jis stebuklingos formos. Jei jam pavyksta nubreikint, jis tuomet laiko savo padavimą ir taip dažniausiai laimi setus, bet kad jam pavyktų nubreikit Fede, labai abejoju. Netikiu, kad daeis iki time break, todėl žadėjau imt 33 under, bet apsidraudimui vis dėlto paimsiu Fedės 3-0.
Sėkmės tiems, kas imsit.
- Balsų: 0
Komentarai (7)