Na dar vienas čempionu lygos žygis Leipzig ekipai baigsis, nors Vokietijoje ekipa teoriškai turėtų pasispardyti, bet labai solidus Real su Bellingham ir Vini turi ir jau Vokietijoje dominuoti. Geras kofas už pergalę kuri manau yra 99% tikimybes. Visi žinome kaip Real žaidėjai ir Ancelotti sugeba tokias svarbias dvikovas užsimotyvuoti ir aišku laimėti
Papildyta
Taip Real neturi centro gynėju ir žais be savo dievuko Bellingham, bet tai kompensuoja didelis kofas prieš Leipzig kurių forma prasta. Šiame sezone Leipzig laimėjo vos 1 rungtynes ir taip prieš Union tad ekipa atrodo tragiškai. Real moka žaisti tokias rungtynes svarbias, o ir Girona buvo sutriuškinta namie 4-0. Taurėje Real laimėjo prieš Atletico ir Barca ramiai, o čia netgi ne dvasios esantis Leipzig tad manau Real turi švęsti pergalę
Papildyta
Šiai metais Leipzig laimėjo tik 1 kart*
- Balsų: 31
Komentarai (4)