Paskutinė diena Didžiojoje Britanijoje. Dvi silpniausios ekipos susitinka dėl garbės. Serbai vakar visiškai beviltiškai atrodė su britais, nusileisdami 0-11, aišku kinai taip pat nieko gero neparodė pralaimėdami tiem patiems britams 1-10. Su rumunais serbai atrodė geriau nors ir pralaimėjo rezultatu 0-4. Kiniečiai tuo tarpu rumunams nusileido 1-6. Kinų lygis, kai neturi "Kunlun" žaidėjų, labai žemas, panašus kaip serbų, kur tie žaidėjai rungtyniauja visus metus, klausimas, greičiausiai megėjiškai kelis kartus per mėnesį. Serbų komanda rungtyniauja slovėnų lygoje, aišku ten lygis neaukščiausias, bet praktikos turi ganėtinai daug. Tarpusavio dvikovas visada laimėdavo serbai, pralaimėjo tik pernai varžovams, kai kinų marškinėlius vilkėjo "Kunlun" žaidėjai. Bet šiame turnyre jų nebus, tad favoritai man vėl serbai.
- Balsų: 5
Komentarai (0)