IEM Katowice.
FaZe vakar ketvirtfinalyje labai solidžiai susitvarkė su G2 ir dėl šios priežasties renkuosi juos ir šiandien. MOUZ grupių etape žaidė labai gražiai, Brollan neatrodo kaip silpniausia vieta komandoje, nors žaidžia dar trumpą laiką. Vis tik, FaZe turi kur kas daugiau tokio lygio patirties. Tarpusavyje komandos labai susijusios, o dabar daugiausiai dėmesio kris į frozen, kuris prieš kelis mėnesius būtent iš MOUZ persikėlė į FaZe.
Nors MOUZ - FaZe mačai visad būna įdomus, paskutinius penkis kartus pergalę šventė būtent FaZe. Tikiu, kad ir šiandien jie laimės bei pateks į turnyro finalą.
- Balsų: 2
Komentarai (0)