Turnyras vyksta salyne, Didžiojoje Britanijoje. Be šių komandų dar rungtyniauja čia serbai su rumunais. Britai šį pavasarį sugrįžta į elito klasę. Pernai laimėjo IA divizioną ir šiame turnyre dalyvaus lygiai tokia pati sudėtis. Komanda vyriausia iš visų, pagrindas rungtyniauja britų lygoje, tačiau turi kelis žaidėjus ir stipriuose Europos klubuose. Tuo tarpu kinai čia su antra sudėtimi, tiksliau žaidėjai iš jaunimo komandos arba Kinijos ledo ritulio lygos, kadangi "Kunlun" žaidžia KHL, tad natūralizuotų kanadiečių čia nebus. Tad manau kinams čia nusimato labai sunkus turnyras ir tokį pranašumą namai turėtų pramušti.
- Balsų: 1
Komentarai (0)