Na, aisku, kai komanda kiekviena zaidima zaidzia ant underio, kazkada turi but ir overis, bet Auroros toks zaidimo stilius jau yra ilga laika. Kitas dalykas, Aurora dabar ganetinai stringa, tai ir Liquid lengva pergale gali buti. Bet kokiu atveju, man tai atrodo, kaip geras pasirinkimas ir manau, underis yra realiausias pasirinkimas sitame zaidime.
- Balsų: 0
Komentarai (0)