IEM Katowice.
Eternal Fire vakar labai solidžiai sužaidė prieš FaZe, tuo tarpu NaVi turėjo problemų prieš Apeks. NaVi komandai labai trūksta stabilumo. iM sužaidžia tik tam tikruose žemėlapiuose, pavyzdžiui, Mirage. Nenustebčiau, jeigu EF čia iškovotų pergalę, tačiau renkuosi saugesnį variantą.
- Balsų: 0
Komentarai (0)