Na gan neblogas kofas už tokį nedideli totalą Olandijoje žaidžiant grandams. Abidvi ekipos vid. muša po daugiau nei 2 įvarčius per rungtynes, o ir kaip Olandijoje įprasta ir prasileidžia beveik po 1 įvarti. Tad 3 įvarčiai šiose rungtynėse privalo būti! Siais kalendoriniais metais ekipos sužaidė po 5 rengtynes ir is 10 rungtynių net 8 baigėsi su 3 ir daugiau įvarčiu. Tarpusavyje šiame sezone ekipos sužaidė tik 1-0 nors prieš tai zaistose 8 rungtynėse net 7 buvo 3 įvarčiai. Kofas ir linija manau labai neblogas už tokį sakyciau patikima įvykį
- Balsų: 8
Komentarai (0)