Vitality jau buvo pamiršę pralaimėjimo jausmą. Pralaimėjimas Astraliui, kurie atrodo kol kas labai stipriai. Čia jau lauks elimination grajus prieš Falconus. Falcons puikiai atrodė prieš OG, bet prieš juos žaist gerai nėra sunku. Falconai nesugebėjo pasipriešint astraliui, čia gal roundų laimės daugiau, bet bent vieną mapą pasiimt bus sunku. Vitality bus nusiteikę maksimaliai, jie vis dar yra viena geriausių komandų pasauly ir vienas pralaimėjimas nieko nepakeis.
- Balsų: 0
Komentarai (0)