Aisku, tai nera pats patikimiausias regionas, bet turnyras vienas svarbiausiu metuose, o varzovai manau, nera pati stipriausia komanda. Apskritai, W7M kol kas neturejo labai stipriu oponentu sitoje kvalifikacijoje i majora, o BESTIOS ir varzovai buvo stipresni, o ir patys turi daugiau patirties. Tiesiog, manau, kad turnyras per svarbus, kad laidyti tokius sansus ir bandau eiti su geresne komanda.
- Balsų: 0
Komentarai (1)