Na, turbut galima sakyti, kad Zalgirio zaidimas kazkiek pagerejo, tai manau tai yra jau pliusas. O siaip, tikiuosi atkaklaus zaidimo iki pat pabaigos, pirmas rungtynes pralaimejo ant 2, tai manau ir siandien gali buti panasiai, o pas Fene dar nebus Hayneso. Nors pati fora ir maza, bet manau Zalgiris gali atsilaikyti iki pat galo.
- Balsų: 7
Komentarai (0)