Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/06/12 03:11 bet title Kohlschreiber Win (Kohlschreiber Win) @-143 7/10
 

Sweiki,Atp Halle teniso turnyro finalas ir cia susitinka 2 vokieciai Kolhschreiber ir Petzschner.Man sio maco favoritas Kolh.Zaidimas tiesiog fantastiskas ispudingai eina 1 servas varzovai niekada beweik nebreikina isskyrus 1 maca Su Stebe zaidzia ispudingai iveikti tikrai puikus zaidejai 2 setu kovoje Dolgolopov,Hewitt,Monfils nepalikdamas nei menkiausio sanso varzovams,tuo tarpu Petzschner taip pat gana gerai zaidzia sitamer mace,bet truksta tikrai daugiau pastovumo,nei Kolh iveiktas Wild carda gawes meffert gana idomioje dvikovojke po po travero ir 2-1 iveikti Raonic ir Berdych.Daug gana galimybiu breikinti siandien daug kartu breikino ji Berdychas matosi stabilumo siam vokieciui truksta daugiau nei Kolh,be to ir nuovargis turetu jaustis vis del to siandien buwo zaidziama veliau nei Kolh ir dar 3 setu kova,taigi viska apibendrinant man cia nusimato Kolhschreiber Win,sekmes kas imsit 😄

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

amerika20

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -25.90
  • ROI -7.08%
  • W% 49.02%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 53
  • Unitų atspėta: 355.10
  • W-L-T : 25-26-2
  • Vid. unitų skaičius: 7.19
  • Unitų spėta: 381.00
  • Vid. koeficientas: 112.9
 

Unitų pokytis

-10-16-22-28-34-402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (7)

  • Ciuju retired, o kas paprasta pergale eme tai laimejimus ismokes
  • Buvau paemes is Topsporto Kohlschreiberio minusine (-1,5) tai kaip dabar kai retired? uzkskaitys ar anuliuos?
  • As neimciau ji man siuo metu neprognozuojama, gali patvarkyti sausu bet gali ir nuleisti
  • Nera ji geriausia zaideja, bet silponesnes varzoves sutvarko easy
  • Overrated ta Wozniacki, net turbūt užmetęs už ją sirgčiau prieš.. OVERRATED
  • Gal kas gali patart ar verta imt Wozniacki -5.5?😁
  • Ten vietoj maco turnyre reikejo parasyt sorry jau galva nedirba nuo siandieniniu stafkiu ;D