Dvi nemėgstamiausios mano ispanių komandos. Visada lošia atbulai nei man reikia. Labai logiškas variantas būtų tiesiog Araski pergalė su -2,5 fora, nes žaidžia namuose, o Cadi La Seu šį sezoną dar nė karto nelaimėjo išvykose, bet per daug paprastai ir lengvai atrodo toks pasirinkimas. Todėl imam atvirkščiai. Abi komandos turi po lygiai pergalių, komandų pajėgumas panašus. Kažkada Cadi La Seu turi pramušti ir išvykoje.
- Balsų: 1
Komentarai (1)