Na, paskutinius kartus kai komandos zaide, buvo gan nemazai underiu. Kitas dalykas, tai nebe atidarymo zaidimas, kur dazniausiai zaidimai buna ilgesni. O siaip einu su ideja, kad komandos viena kitai yra nepalankios, o ir abieju zaidimas yra labai jau banguojantis. Tai manau, realu, kad siame turnyro etape, kazkuri komanda laimes lengvai.
- Balsų: 1
Komentarai (0)