Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/06/05 16:02 bet title Aces overis 13.5 (Aces overis 13.5) @110 8/10
 

Manau vertas rizikos statymas.Federeris vidutiniškai atlieka po 10 Eisų,O Nadalis po 4.Tuo labiau Federerio padavimas šiame turnyre labai stabiliai dirba,smūgiai būna tokie tikslūs,kad varžovai neturi galimybių net paliesti kamuoliuko.Pusfinalyje prieš Djokovičių,Federeris padavinėjo fantastiškai atlikęs net 18 Eisų.Tuo labiau šiandien yra tikimybė išvysti penkis setus ir gal net keletą Tai Breikų,tuo pačiu atlikti ir daugiau Eisų.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

tempo

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -332.30
  • ROI -17.20%
  • W% 42.45%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 245
  • Unitų atspėta: 1599.70
  • W-L-T : 104-141-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.89
  • Unitų spėta: 1932.00
  • Vid. koeficientas: 105.1
 

Unitų pokytis

-320-326-332-338-344-3502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (14)

  • Ne varzybos o kazkokia nesamone
  • Tai ka statymas praejo,kaip tau Kingai Nadalio gynyba?
  • Ne toj prognozej parasiau, bet esmes nekeicia
  • Nera fede sansu ? Jau kad tokia nesamone isgirsiu tai tikrai nesitikejau. Mace su djokovicium berods 17 acu, backhandas veike be jokiu problemu, jei sitie abu komponentai ir siandien taip graziai vaziuos tai nadalis vel verks gale maco, aisku jei bus problemu su backhandu - visiskai kitokia situacija. Kas jus taip suzavejo nadalio zaidime ? macas su murejum, kai neurotikas sugebejo is 5 1 i 5 4 islipt pirmam sete ar kad per tris setus dave 18 BP ispanas, jei fediai tiek pasiulys paziuresim kas bus
  • Manau jei Federeris padavines kaip su Djoku,tai be sansu Nadaliui traukti tokius padavimus,nebent jis kaip vartininkas griuvinet prades 😁Tikriausiai visi cia rasantys mate maca su Murejumi,kai padavimas nejo tai Nadalis beveik viska trauke,o antrame sete Murejus sugebejo padaryti net 5 acus ir Nadalis buvo bejegis.Tikiuos siandien ir is Nadalio bent 4 acu.O Kingui noriu patarti:nedaryk isankstiniu isvadu,nes pries maca visada yra sansu,kad ir kokia stafke bebutu!
  • O tai -6.5 ka reiskia?
  • Tai pranasumas cia bus fedo eisais, o ne nadalio eisai. Praktiskai neimanoma misija jam butu permust toki eisu skaiciu.
  • Ar cia as kazko nesuprantu?
  • Who will hit most aces?



    Nadal, Rafael

    +6,5

    1,90


    Federer, Roger

    -6,5

    1,84
  • Is kur cia figo tokius skaicius trauki? Kurioj cia bendrovej taip duoda?
  • O kaip del nadalio +6.5 eisu?
  • Abu labai gerai grazina kamuoliukus ar bent paliecia ji, sunki stafke, nebent ilgas macas bus
  • Be sansu sita stafkiai, nadalio labai gera ginyba ir jam mazai isauna ace varzovai, o apie pati nadali net nekalbu max 2ace isaus 😁
  • Nu nzn... soderlingas servavo tokiu mazdaug greiciu kaip fedas ir padare 5per 3setus.