Palencia paskutiniu metu neiseina is varzybu neprasileidus , bent 100 tsk , siandia nenustebsiu jei vel taip bus. Gynyba tragiska ten , o Baskai zinom kiek turi talento polime + labai geroi formoi jie. Eurolyga neuzkalnu ir kai toks rungtyniu kiekis manau visi los apyligei , bet Estas gali lost siandia ir daugiau nes Costelo traumuotas ( bent jau nelose eurolygoi ir pries pora dienu del traumos ) . Kotsar tikrai nores pasinaudot tokia proga nes jo sezonas labai banguotas , o lukesciai buvo dideli po praito sezono.
- Balsų: 7
Komentarai (0)