Dar vienas toks pat statymas, vėl išvykos komanda, vėl mano nuomone bent minimaliai pajėgesnė, tašku atžvilgiu stovi taip pat geriau, realiai dėl labai panašių priežasčių bandom ir su šiuo statymu. Vienintelis minusas - išvyka. Namų komanda gynyboje ne tokia agresyvi, mūsų pasirinkimas tiek puola geriau, tiek ginasi prasčiau dėl ko BTTS realu. Betkokiu atveju, mano nuomone X2 yra geras pasirinkimas dėl procentaliai galimų baigčių, na, o šiuo atveju lygiosios - nieko neprarandam.
- Balsų: 2
Komentarai (0)