Abi komandos tragiskos, bet bandau eiti su TSM, kuri dazniausiai pralaimi tik nereiksmingus zaidimus. Nors turnyras ir nera vienas is geriausiu, bet varzovai irgi silpni. Siaip, pagrindine ideja ir butu, kad tai lower bracket, varzovai labai prasti, o uz TSM dar ir kofas kiek pakilo, tai manau visai verta pabandyti juos.
- Balsų: 1
Komentarai (0)