Levitatorius
Pamaciau linijas ir vos neisdribau. Sakykit kas cia vyksta? Atrodo, kad bukai gaudo toki kofa duodami. Topsporte pamaciau 1.43, galvoju uogele cia kazkokia, pasidejau. Galvoju dar uzsimesti, ziuriu jau 1.57. Issigandau ir nieko nebedejau daugiau. Kas nors gal ka pakomentuoti? Juk rungtyniu daug nebus dabar, artimiausias varzovas europoj opava, kas nera stiprus varzovas, taupytis nera kam. Kodel kofas toks didelis? Vien del to, kad graikam vos neprapyle? Bet graikai juk su mazeikiais nepalygint… nelabai suprantu kas cia prie ko 😄 gal koks covid? 😁
Įkėlė jau linijas per naują topas, tai 1.23 Ryto. Čia jau ir šakutes galima imt su 15+% garantuotu pelnu. Saldainiukas buvo, greit išėmė
Pamaciau linijas ir vos neisdribau. Sakykit kas cia vyksta? Atrodo, kad bukai gaudo toki kofa duodami. Topsporte pamaciau 1.43, galvoju uogele cia kazkokia, pasidejau. Galvoju dar uzsimesti, ziuriu jau 1.57. Issigandau ir nieko nebedejau daugiau. Kas nors gal ka pakomentuoti? Juk rungtyniu daug nebus dabar, artimiausias varzovas europoj opava, kas nera stiprus varzovas, taupytis nera kam. Kodel kofas toks didelis? Vien del to, kad graikam vos neprapyle? Bet graikai juk su mazeikiais nepalygint… nelabai suprantu kas cia prie ko 😄 gal koks covid? 😁
Komentarai (2)