Nematau priezasties kodel sitos pasileidusios komandos negali aptureti bent 3 ivarciu tarpusavi, as manau bus zymiai daugiau, bet bandom saugesni varijanta nes paskutiniu metu statymus pralaimiu per 1tsk ar per 1 ivarti tt... Abieju komandu varzybos vidutiniskai apturi po 3+ ivarcius, Darmstadt vidutiniskai per varzybas praleidzia po 3+ ivarcius, Bochum 2.5 ivarcius, Darmstadt nesigedina musti pries kitas blogas gynybas, 3 pries Monchengladbach, 4 pries Werder Bremen, 2 pries Augsburg, panasiai ir Bochum, 2 pries Augsburg, 2 pries Mainz. Tarpusavi gynyba negelbes nei vienos nei kitos, abi tures pasikliauti savo puolimais.
- Balsų: 0
Komentarai (0)